درباره شرکت صنعتی - بازرگانی آمیتیس تجارت نور

شرکت صنعتی – بازرگاني  آميتيس تجارت نور(سهامی خاص)  از اعضاء اتاق بازرگاني ، صنايع و معادن ايران، به عنوان راهبر تأمین کنندگان انواع ورق های فولادي الکتريکال سيلسيم دار جهت دار و غیرجهت دار، ورق های روغنی (نورد سرد)، لاک عايق الکتريک و نیز انواع عایق الکتریک در سطح داخلي و صادر کننده محصولات تولیدی خود در سطح بین المللی با هدف رفع نیاز صنایع حساس تولیدی کشور در سال ۱۳۹۷ فعالیت حرفه ای خویش را آغاز نمود.

اخذ نمایندگی شرکت های عظیم فولادسازی جهان از یک سو و بهره برداری از انواع دستگاه های به روز و پیشرفته با ظرفیت تولید ۵۰۰/۰۰۰/۰۰۰ دستگاه در سال در مجتمع تولیدی خود از سویی دیگر باعث گردیده اند شرکت آمیتیس تجارت نور (سهامی خاص)  بتواند پاسخگوی تمامی نیازهای مشتریان خویش باشد.

یکی از آرمان های تعیین شده توسط شرکت آمیتیس تجارت نور(سهامی خاص)، ارائه محصولات با برترین کیفیت ممکن به مشتریان خود میباشد. چرا که معتقدیم کیفیت، پل ترقی صنعت است. از این رو تمامی مواد اولیه تأمینی این شرکت از برند های مطرح دنیا می باشد.

ابتکار، تخصص، تعهد و کیفیت منحصر به فرد است که این شرکت را تبدیل به شرکتی پیشرو در حوزه های فعالیت خویش نموده است.

بر این باوریم که با ارتقای بیش از پیش سرعت تأمین، کیفیت خدمات و محصولات نیاز کشور عزیزمان به مواد اولیه بنیادین در سالیان آتی رفع گردیده و در جهت رضایت مشتریان گام های عملی و بسیار بزرگی را برخواهیم داشت.

  • کارخانه های سازنده ی موتور های الکتریکی

  • خط تولید انواع پمپ ها

  • صنعت خودرو سازی

  • کارخانه های تولید قطعات صنعتی

  • تولید کننده گان پرو فیل

  • صنعت برق و الکترونیک

باور ما بر این است که شعار “صداقت، تعهد و تلاش” را به واقعیت تبدیل کنیم و این امر با اتکا به منابع انسانی توانمند و متخصص تحقق خواهد یافت. تلاش در جهت رفع نیاز تولیدکنندگان که تمام قد در راه اعتلای ایران عزیز ایستاده و کمر همت بسته اند، نه یک شعار، که برای ما یک اعتقاد و باور است

آرش سلیمی فر

برخی از مشتریان ما

تلاش در رفع نیاز
تولید کنندگان

باور ما بر این است که شعار صداقت، تعهد و تلاش را به واقعیت تبدیل کنیم و این امر با اتکا به منابع انسانی توانمند و متخصص تحقق خواهد یافت. تلاش در رفع نیاز تولید کنندگان که تمام قد در راه اعتلای ایران عزیز ایستاده و کمر همت بسته اند، نه یک شعار، که برای ما یک اعتقاد و باور است.